Featured Image

CyberAdwent Dzień 20: Myszka SPC Gear LIX Onyx White oraz podkładka Endorphy L!

SPC Gear LIX Plus Onyx White to nowa odsłona myszki LIX w zupełnie odmienionej wizualnie wersji. Nazwa modelu nawiązuje bezpośrednio do ultralekkiej wagi 59 gramów – w rzymskim systemie liczbowym „LIX”. Jej niewielki ciężar wraz z obudową o strukturze plastra miodu i teflonowymi ślizgaczami sprawia, że „gryzoń” z łatwością sunie po podkładce. Długi i niezwykle miękki przewód w oplocie ułatwia prowadzenie myszy. Za dokładne rejestrowanie ruchów dłonią odpowiada natomiast popularny sensor Pixart® PMW3360. Świetny osprzęt myszki dopełniają wytrzymałe przełączniki marki Omron®. To wszystko sprawia, że SPC Gear LIX Plus Onyx White jest idealnym uzupełnieniem stanowiska gracza. Dowiedz się więcej.

Dzisiejsze zadanie...

Renifery przegryzły kabel on internetu w Twojej okolicy, więc młodsze rodzeństwo wychowane na multiku i grach-usługach strasznie się nudzi. Którego klasycznego singla wyciągniesz z szafy, aby zająć młodego/młodą na resztę dnia?

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do Forum GRY-OnLine.pl i udzielić odpowiedzi. Odpowiedź musi zawrzeć się w jednym komentarzu, nie ma jednak ani dolnych ani górnych limitów znaków. Pamiętaj: odpowiedź na trzy słowa nie wyróżni Cię, a odpowiedź na trzy strony nas uśpi!

Zwycięzca...

Zwycięzcą z dnia 20 grudnia 2020 został May_Day. Potwierdzamy, że poczciwa Twierdza przykuwała do ekranu zarówno nas, jak i nasze młodsze rodzeństwo, które było od nas lepsze w ekonomii małych i dużych zameczków. W wojaczce byliśmy lepsi my, choć i tak oblężenie Wieprza to był jakiś koszmar. Brr.

Gratulujemy i życzymy wszystkim pełnych spichlerzy. Podwójne racje? Świetnie!

Regulamin konkursu

  1. Konkurs „CyberAdwent 2020 – Dzień 20” organizowany jest przez GRY-OnLine S.A. z siedzibą przy ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 w Krakowie; KRS 0000294732, Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).
  2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 20 grudnia 2020 roku. Do udziału w konkursie niezbędna jest rejestracja w serwisie GRY-OnLine.pl (https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp).
  3. Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie postawione na stronie „CyberAdwent 2020 – Dzień 20” („Renifery przegryzły kabel on internetu w Twojej okolicy, więc młodsze rodzeństwo wychowane na multiku i grach-usługach strasznie się nudzi. Którego klasycznego singla wyciągniesz z szafy, aby zająć młodego/młodą na resztę dnia?”). Aby wziąć udział w konkursie należy utworzyć komentarz w wątku na Forum GRY-OnLine.pl opisanym jako „CyberAdwent 2020 – Dzień 20” i zgłosić swoją odpowiedź w jego treści przed końcem dnia 20 grudnia 2020 roku. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
  4. Nagrodą w konkursie „CyberAdwent 2020 – Dzień 20” jest myszka SPC Gear LIX Onyx White oraz podkładka Endorphy L. Nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny bądź nagrodę innego rodzaju.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie „CyberAdwent 2020 – Dzień 20” w terminie do trzech dni roboczych od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca konkursu zostanie ponadto powiadomiony o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  6. Tryb przekazania nagrody zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą konkursu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie poprawności danych osobowych podanych w profilu w serwisie GRY-OnLine.pl.
  7. Administratorem danych osobowych jest GRY-OnLine S.A. Więcej szczegółów dotyczących polityki prywatności serwisu GRY-OnLine.pl, w tym: gromadzone informacje, w jaki sposób są zbierane i do czego są wykorzystywane, gdzie są przechowywane i w jaki sposób są chronione, można znaleźć na stronie https://www.gry-online.pl/regulamin.asp?ID=12.
  8. W przypadku uzasadnionej potrzeby przekazania danych osobowych zwycięzcy podmiotom trzecim, w celu doręczenia nagrody, zwycięzca zostanie poinformowany i poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz konieczne do poprawnego przeprowadzeniu konkursu, w tym doręczenia nagrody. Dane osobowe zwycięzcy nie zostaną przekazane podmiotom trzecim bez jego wyraźnej zgody.
  9. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad zawartych w niniejszym regulaminie.